Квадроцикли

Тури на квадроциклах

Поїздки на квадроциклах

Велотури

Велотури в Карпатах

Велотури по Карпатах

Позашляховики

Тури на позашляховиках

Джипінг

Поїздки на конях

Тури на конях

ІНШІ ФОТО

ТУРИ НА КВАДРОЦИКЛАХ.

Квадроцикл, агрегат, який найбільше заслуговує на назву позашляховик. Прохідність у нього краща від прохідності будь-якого іншого позашляховика. Вузькі лісові стежки і яри, броди і болото, колоди. завали– все це на ньому легко долається. А керування квадроциклом – окреме велике задоволення. Слухняний і потужний, він довезе Вас в такі місця, куди іншим чином неможливо добратись.

Базові маршрути.

ВОРОХТА-ЯБЛУНИЦЬКИЙ ПЕРЕВАЛ (921 м)

Довжина маршруту: 25-27 км. Тривалість: близько 2 год. Основні пункти на маршруті: високогірне с. Вороненко.Маршрут проходить старим Чехословацько-Польським кордоном; Яблуницький перевал – перехід в Східних Карпатах, що з’єднує долини р. Прут й Чорної Тиси, сідловина у звуженні Яблуницького хребта, що сягає 931 м височини над рівнем моря. Тепер через перевал проходить шосе. З Яблуницького перевалу відкривається неповторна панорама величі Карпатських хребтів.


ВОРОХТА-ВИСОКОГІРНА ПОЛОНИНА ГРИГОРІВКА (1388,4 м.)
Довжина маршруту: 45 км. Тривалість: 4 год.
Основні пункти на маршруті: урочище «Припір», полонина «Буковина». На полонині Григорівка більше десятка пастуших будинків, стаєнь, відкритих загонів для худоби. Здається, що тут все родом із легенди – вишукані вершини зачаровують своєю красою та величчю, а чисте повітря п’янить ароматом духмяних трав.
Навчання їзди на квадроциклах проводять висококваліфіковані інструктори. За короткий час ви зможете освоїти техніку їзди на квадроциклі і відчути всі переваги квадроцикла на бездоріжжі.
Для участі в турі на квадроциклах необхідно мати 18 років, наявність посвідчення водія, стаж водіння, не менше одного року, будь-яким транспортним засобом.


ВЕЛОТУРИ.


Велотуризм, на відміну від спортивного велосипедного туризму, орієнтованого на здобуття спортивних розрядів, полягає у відмові від ускладнення маршруту та суміщення складової походу із оглядом культурних та природних пам’яток.

Велика ландшафтна різноманітність, значна кількість пам’яток природи та архітектури дають можливість організовувати на Прикарпатті тури на будь-який смак, від коротких і легких до тривалих і складних, з включенням в маршрут різноманітних екскурсій.

Подорожі на гірських велосипедах в Карпатах - це найкраща можливість поєднати яскраві емоції, оздоровлення та пізнання гуцульського краю! Яскравішого спогаду про літній відпочинок в Карпатах годі й уявити!

Можлива організація та проведення маршрутів різної тривалості і різного типу складності.

Базові маршрути.

НА РОВЕРАХ НАВКОЛО ВОРОХТИ.
Нескладний, цікавий і доволі пізнавальний маршрут. Його загальна тривалість – 4 год.>Під час подорожі у Вас буде можливість побачити старовинні гуцульські церкви, діючий польський костьол, кілька десятків австрійських та польських віл, а також унікальні памятки, які є тільки у Ворохті: австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані сто двадцять років тому. У програму туру, входить прокат гірського велосипеду та шолому, інструктаж та супровід гідів, а також смачний обід на природі. Весь маршрут подорожі проходить заповідною територією Карпатського національного природного парку. Більшість шляху йде другорядними асфальтованими та ґрунтовими дорогами. Вартість – 120 грн.-140 грн./особу. Вартість туру включає – супровід гіда, прокат велосипеда, спорядження та обід.

НА г. РИЖІ.
Більш екстремальний і складніший маршрут, загальною довжиною 18 км і набором висоти – 713 м. Загальна тривалість – 4 год. Деякі підйоми на маршруті треба буде долати пішки, але вони чергуються з досить довгими рівними ділянками, суттєво урізноманітнюючи шлях. Після підйому на хребет настає час «відриву». Довгі чудові ділянки швидкісних спусків, невеличкі підйоми, трава, коріння дерев – тут просто ідеальне крос-кантрі. Далі найцікавіше: траса підбирається до річки, і починаємо «сплав» – їдемо кам’яним дном. На щастя, воно доволі рівне та передбачливе, але все-таки існує ризик шубовснути через кермо в холодну воду. Також у програмі – мальовничі полонини, обід за столиком в колибі, чорниця і ожина.
Вартість – 120 грн.-140 грн/особу. Вартість туру включає – супровід гіда, прокат велосипеда, спорядження та обід.За бажанням - можлива організація інших велотурів. Вартість прокату велосипеда, для організації подорожей в таких випадках, становить 70-90 грн./день, (25 грн./год.). Додатково оплачується вартість доставки велосипеда (за потреби).
.

ТУРИ НА ПОЗАШЛЯХОВИКАХ.


Подорожі на позашляховиках насичують відпочинок великою кількістю емоцій, дарують купу вражень, відкриють Вам безліч фантастичних краєвидів не вимагаючи при цьому від Вас значних фізичних зусиль.Тури організовуються на УАЗах та ГАЗ-66, спеціально обладнаних для туристичних мандрівок. За кермом кожного авто – досвідчені водії-гіди.

Базові маршрути.

ВОРОХТА-ПІДНІЖЖЯ Г. ГОВЕРЛА-ПЕРЕХІД ДО ВИТОКІВ Р. ПРУТ.
Під’їзд машинами до г. Говерла – 18 км; Піший перехід до початку р. Прут – 2 км. Загальна тривалість: 3 год. Маршрут проходить серпантинною дорогою, вимощеною ще до Першої світової війни, до підніжжя гори Пожижевська. Із цього місця на північному заході добре видно замріяні гори - Говерлу (2061 м) та Брескул (1912 м), на півдні - гору Данцир (1890 м). Виїзд на позашляховику до підніжжя найвищої гори Українських Карпат г. Говерла. Фотосесія. Повернення до початкового пункту маршруту.
Вартість екскурсії: 200-250 грн. з особи (при величині групи не менше 4 особи).

ВОРОХТА-ПІДНІЖЖЯ Г. ГОВЕРЛА-ПЕРЕХІД ДО ОЗЕРА НЕСАМОВИТЕ
Під’їзд до г. Говерла - 18 км; Піший перехід до о. Несамовите – 4 км. Загальна тривалість: 2 год. о. Несамовите і прилегла до нього територія - це незвичайний, вражаючий куточок альпійської незайманої природи. Озеро льодовикового походження, живиться переважно атмосферними опадами. Взимку замерзає. Для гуцулів о. Несамовите є сакральним місцем «де народжується град». Підтвердження тому — стара легенда та сучасна погода). Вартість екскурсії: 200грн.-300/особу (при величині групи не менше 4 особи).

ВОРОХТА-ПОЛОНИНА РОКИТНА (З ЗАЇЗДОМ ДО ВОДОПАДУ ГУК В УРОЧИЩІ ЖЕНЕЦЬ).
Довжина маршруту: 60 км. Тривалість: до 5- 6 год. Основні пункти на маршруті: водоспад Гук, полонина Старишора. У ясну погоду з гори Рокитна (1111 м) видно ледь не половину Гуцульщини та навіть її «ворота» — покутське місто Коломию, а також обласний центр Прикарпаття - Івано-Франківськ. А з інших вершин, включно з самою Говерлою, її можна безпомилково знайти за чітким орієнтиром — потужною ретрансляційною вежею). Вартість екскурсії: 250- 300 грн. з особи (при величині групи не менше 4 особи).

КАТАННЯ НА КОНЯХ.

Кінь є одним із найвідданіших друзів людини. Протягом тисячоліть ця благородна тварина незмінно возила на своїй спині людину, неабияк полегшуючи останній життя.
Сьогодні кінь вирушив на заслужений відпочинок, поступившись своїм місцем автомобільній техніці (потужність якої, до речі, вимірюється тими ж «кінськими силами»), і з універсального транспортного засобу перетворився на атрибут екзотичного відпочинку. На сьогодні навіть існує таке поняття як іпотерапія – «лікування конем». Не дивно, що відпочинок із кіньми перетворився на популярну розвагу.
Досить бодай раз побувати у сідлі, щоб зрозуміти: на коні — класно! Опанувати скакуна, злитись з ним у русі в єдине ціле, відкрити в собі давнє уміння вершника, запізнати відчуття стрімкого руху і п’янкої свободи — усе це дарує верхова їзда.

Базові маршрути.

ДО ВОДОСПАДУ ДІВОЧІ СЛЬОЗИ.
Загальна тривалість маршруту на конях – 2 години. Екскурсія починається у м. Яремче. На початку маршруту, відвідування Карпатського Національного природного парку, де можна побачити карпатських благородних оленів, диких кабанів та козуль. Переїзд гірською дорогою до водоспаду „Дівочі сльози” (охочі зможуть скупатися в гірській річці та по фотографуватися.

НА ПЕРЕВАЛ БАГРІВЕЦЬ.
Загальна тривалість маршруту на конях – 2,5 години. Екскурсія починається у м. Яремче. На початку маршруту, відвідування Карпатського Національного природного парку, де можна побачити карпатських благородних оленів, диких кабанів та козуль. Переїзд до присілку Багрівець (під час поїздки, огляд малого водоспаду, який утворився під час повені 2010 р., та бугільного підйомника.Підйом на перевал Багровець (з краєвидів які можна спостерігати - гірський хребет Горган, Маковиця, Явір, Явірник, полонина Буковиця.Кінцевий пункт маршруту – ринок сувенірів.

НА ГІРСЬКИЙ ХРЕБЕТ ГОРГАН.
Загальна тривалість маршруту на конях – до 4 години. Довжина маршруту – 18 км. Екскурсія починається у м. Яремче. Інструктаж. Переїзд до присілку Багрівець (під час поїздки – огляд малого водоспаду, який утворився під час повені та бугільного підйомника). Підйом на гірський хребет Горган, фотосесія. Кінцевий пункт маршруту – ринок сувенірів.

НА ПОЛОНИНУ ЧОРНОГОРЦЯ.
Загальна тривалість маршруту на конях – 3 години. Довжина маршруту – 10 км. Екскурсія починається у м. Яремче. Інструктаж. На початку маршруту, відвідування Карпатського Національного природного парку, де можна побачити карпатських благородних оленів, диких кабанів та козуль. Перехід групи на полонину Чорногорця (тут можна почути і побачити як виготовляється гуцульський сир (будз, бринза, вурд). За бажанням сир можна покуштувати чи придбати). Кінцевий пункт маршруту – ринок сувенірів у м. Яремче. Вартість 1 год. їзди на конях – 75-85 грн.

Організація вищеописаних турів відбуваєтья на замовлення.