Корпоративи

Корпоративний відпочинок

Корпоративні тури

ІНШІ ФОТО

Корпоративи


Корпоративні свята можна організовувати по різному. Традиційно, його ідеальною формою вважаються банкети, гучні застілля, чи просто виїзд на шашлики. Але важлива психологічна складова корпоративну тут, як правило, втрачається.

Зараз серед компаній стає дедалі більш популярніша така форма проведення корпоративних міроприємств, як тімбілдінг, ( в перекладі з англ. team build - командоутворення). Такий підхід дозволяє поєднати відпочинок з формуванням команди професіоналів і зміцненням командного духу людей, які готові творити на благо і розвиток рідного підприємства, допомагає налагодити нові комунікації в колективі.

Завжди застосовуємо індивідуальний підхід, враховуючи всі побажання та рекомендації до транспорту, екскурсійної, ігрової та культурної частин, призів для переможців, ночівлі та харчування та інші деталі.

Окремо відмітимо, що командні вправи (не обов’язково тільки спортивні), розроблені таким чином, щоб учасники команд навчились працювати в команді, підтримувати одне одного і довіряти одне одному. Тому така гра для кожного учасника це можливість – отримати емоційне розвантаження і відчути радість спільного досягнення мети, по новому побачити своїх колег в незвичному світлі і розкрити свій творчий потенціал, цікаво і весело відпочити.

Для Вашої установи проведення такої гри – це можливість підвищити творчу активність і працездатність колективу, створити в колективі доброзичливу атмосферу та підняти корпоративний дух установи.